Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Re: Giermek Mieczy : MAŁE ARKANA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Giermek Mieczy
PostZamieszczono: 05 sie 2009 23:04 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Obrazek
Wild Spirit Tarot

Dla mnie w praktyce to często osoba , która się waha nad podjęciem decyzji w konkretnym temacie o którym jest mowa na sesji. Niezdecydowana postawa. To też otwarcie się na nowe poglądy, rozmowa o niełatwym przebiegu, mnogośc informacji, pomysłów.

Mod:Dodałam zdjęcie karty

PostZamieszczono: 06 sie 2009 11:24 
Administrator
Awatar użytkownika

Paź Mieczy jako osoba utożsamiany jest kimś młodym i ciekawym świata, z tym że o tyle o ile Paź Buław był impulsywnym rozrabiaką, o tyle Paź Mieczy kieruje się rozumem i ciekawością. Jak wspomniała Ines jego problemem może być niezdecydowanie, trudność w podejmowaniu decyzji, uleganie wątpliwościom.

Paź Mieczy bywa kimś, kto nie bardzo zważa na słowa, pelcie co mu ślina na język przyniesie, roznosi plotki (przeważnie po prostu chce sprawdzić co naprawdę w trawie piszczy, plotki to skutek uboczny).
Mam koleżankę, Pazia Mieczy. Straszna trzpiotka, wszystko ją ciekawi, ale nad niczym nie potrafi się naprawdę skupić. O coś pyta, a gdy odpowiadam ona już pisze sms-a, rozmawia z kimś albo zaczyna pleść o jakichś bzdurach? często mam wrażenie że wcale nie słucha, nawet nie stara się zrozumieć o czym do niej mówię. :roll:

Wydarzenie symbolizowane przez Pazia Mieczy, to szansa na wyjaśnienie czegoś z przeszłości.
Może być dyskusja, nawet dość irytująca, konflikt. Oczywiście jak najbardziej może być tak, że spotkamy na swojej drodze Pazia Mieczy, będziemy mu coś tłumaczyć, a on ciągle będzie miał jakieś ?ale", wiecznie zastanawia się ?co będzie jeśli..?, ?a może lepiej??
Bardzo Paziowe są też współczesne formy kontaktu - Paź nie koniecznie pojawi się osobiście, może zadzwonić albo skontaktuje się przez Gadu Gadu.

PostZamieszczono: 29 wrz 2010 17:37 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

gosia1608 pisze:
to moja dzisiejsza karta.....no to ciekawe co mi przyniesie..... bo oprócz wielu raczej negatywnych opinii na temat tej karty znalazłąm jedną pozytywną...hmmmmm

gosiu myślę, że lepiej będzie jak będziesz zamieszczac karty dnia w temacie - właśnie kart dnia, bo tutaj, ja przynajmniej tak traktuję ten temat jako taką podręczną ściągawkę, gdzie chce wejść i przeczytać co ta karta oznacza, a Twoje wpisy pt - ciekawe co mi przyniesie? nie daja żadnej podpowiedzi....

nie traktuj też mojego wpisu jako jakis atak na Twą osobe, poprostu lubię miec porządek w notatkach ;) mam nadzieję, że mnie zrozumiesz :)

będzie super jak np. pod koniec dnia wpiszesz co ta karta Ci dzis przyniosła, jako karta dnia, bo wiadomo że każda ma trochę inne znaczenie w tak króciutkim terminie a inne jeśli chodzi o jakąś sytuacji, itp...

dla mnie paź mieczy to szansa na wyjaśnienie jakiejś sprawy, jak pokazuje mi się w karcie dnia to znaczy że będę się starać przedstawić komuś mój pkt widzenia...

PostZamieszczono: 16 lis 2010 16:47 
Rozmowny Użytkownik

Kingo, jesteś kolejną osobą, która wspomina o paziu mieczy w kontekście smsów :) Mnie jakoś nigdy tak się nie objawił (pazik kijów zawsze). Może to zależy właśnie od talii lub kontaktu wróżący-własna talia.
Do tego pazika pasują bardzo... triki czyli takie trochę pajacowanie, słowem też jak najbardziej. Pokazywał mi też człowieka mocno gestykulującego.
On ma zawsze dużo do powiedzenia, bywa złośliwy - kłuje ta swoją szabelką niekiedy skutecznie, ale zazwyczaj nie robi krzywdy jak np rycerz mieczy.
W pytaniach o pracę w kontekście czy ją się dostanie mówi o tym, że nie, bo pazik jest za słaby, ma za mało doświadczenia czy wiedzy.
Ach, czasem pokazuje mi... podgladacza (w sensie ciekawskiego).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]