Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Giermek Buław : MAŁE ARKANA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Giermek Buław
PostZamieszczono: 05 sie 2009 20:25 
Obrazek

Giermek Buław
ma typowo ogniste cechy, jest energiczny i kreatywny, spontaniczny i samodzielny, ma ciepłe usposobienie i jest pełen entuzjazmu. Lubi przygody.
Karta sygnalizuje planowanie nowego przedsięwzięcia, a także nadejście wiadomości z zagranicy.
Może też reprezentować osobę zbyt impulsywną i niespokojną.
Co jeszcze może oznaczać ?

Tytuł: Re: Giermek Buław
PostZamieszczono: 05 sie 2009 21:57 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

witaj,
może też oznaczać dziecko lub dziecięce cechy -żywotność, ciekawość, ruchliwość..jak pisałaś dobre nowiny i wiadomości i często odnoszą się one do spraw materialnych, np. wiadomość o przyjęciu do pracy , jak również inspiracje ,które nas zajmią.

PostZamieszczono: 06 sie 2009 01:58 
Administrator
Awatar użytkownika

INES pisze:
dobre nowiny i wiadomości i często odnoszą się one do spraw materialnych, np. wiadomość o przyjęciu do pracy

Hmmm... z tym bardziej kojarzy się Paź Monet, w każdym razie u mnie tak jest najczęściej.
Paź Buław raczej wpada i mówi coś w stylu:
- Hej, słyszałem że w firmie X kogoś potrzebują! Chodź pójdziemy tam teraz i sprawdzimy. Tylko gdzie ja mam adres tej firmy...? A nie ważne, to nie problem, jakoś trafimy.
Paź Monet przyszedłby z numerem telefonu, dokładną mapką i (na wszelki wypadek) gotowym CV. ;)
Paź taki czy inny sam w sobie może nawet nie tyle być wiadomością o przyjęciu do pracy, co właśnie dopiero zaproszeniem lub pójściem na rozmowę kwalifikacyjną, albo znajomą osobą która przychodzi i mówi że w firmie w której pracuje chyba akurat jest wolne miejsce, popyta, może coś nam załatwi.
Jak będzie działać każdy Paź?
- Buławowy natychmiast poleci do kogo trzeba nawet jeśli jeszcze nie powiedziałaś że w ogóle chcesz tam pracować :lol: lub... zapomni że miał pomóc bo zajmie się czymś innym
- Kielichowy troszkę zamarudzi, będzie czekał na dobry humor szefa, podlizywał się i przygotowywał teren
- Mieczowy zacznie od obdzwonienia wszystkich znajomych z pracy żeby dowiedzieć się czy aby na pewno jest miejsce, będzie zbierał informacje i donosił Ci o wszystkim tylko nie o tym czy możesz brać tę pracę za pewnik
- Monetowy będzie najkonkretniejszy, bez problemu zreferuje Ci dokładnie zarobki, godziny pracy i obowiązki, umówi Cię z szefem albo da numer do kadr.

Wracając do Pazia Buław, z pewnością jest najbardziej ruchliwy ze wszystkich Paziów. Dusza towarzystwa, roześmiany i wesoły, lubiący gdy coś się dzieje - jeśli nic się nie dzieje, wówczas zapewne sprowokuje jakąś atrakcję. ;) Może być psotny, dowcipny, rozgadany. Nie lubi nudy, zawsze coś kombinuje, żyje intensywnie.
W ogóle przedstawicieli dworu Buław nie sposób przeoczyć, bo są to ekstrawertycy, chętnie robią wokół siebie zamieszanie.

Jako wydarzenie Paź Buław to radosna nowina, zwykła plotka, ciekawostka. Może być propozycja lub szansa, tylko uwaga, bo jednak informacje Pazia Buław nie zawsze bywają dokładne i wiarygodne. Jeśli Paź coś ma nam załatwić (pracę, jakiś drobiazg, cokolwiek), owszem, chętnie służy pomocą, ale to nie koniecznie mu się uda.

PostZamieszczono: 19 sty 2011 15:37 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

paź buław często pokazuje mi wiadomość ale taką podszytą sprytem, knowaniem..złośliwością...przekombinowaniem takim...takie dwa w jednym ;) 8-) <cokolwiek to znaczy> chyba jestem uprzedzona :oops: bo pokazał mi kiedyś (w jednym z pierwszych moich rozkładów..) szwagierkę :shock: ( :? byłam zaskoczona bo Ona jest już po 40.. :shock: :shock: ) a że jest z natury taka złośliwa i knująca..to nie da rady...jak widzę pazia buław to czujna się robię...nio ale dzieci tez jesio mi pokazuje..;) :D

PostZamieszczono: 20 sty 2011 10:41 
Rozmowny Użytkownik

Mnie pokazuje dziecko - chłopca do 15r. ż.
Wiadomości smsowe, czasem mail, posłańca z wiadomością.

PostZamieszczono: 12 mar 2011 21:57 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

- nowa wiedza, interesujące wydarzenia,
- jak dla mnie to młoda osoba , ucząca się, inteligentna, bystra, czami osoba której brakuje koncentracji takie ADHD,
- oczywiście, wiadomości otrzymywane wszelkimi dostępnymi środkami przekazu.

PostZamieszczono: 26 mar 2012 00:55 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Czy Giermek buław przynosi raczej dobre, radosne dla pytającego wiadomości czy karta ta nic nie mówi o tym?

PostZamieszczono: 27 mar 2012 21:38 
Pogromca Wszelkich Tematów

Tak, przeważnie to korzystne wiadomości związane z pracą, nowym przedsięwzięciem lub młodą osobą.

PostZamieszczono: 29 mar 2012 21:17 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

paz kije nigdy słowa nie dotrzymuje :tjaaa:

PostZamieszczono: 20 lut 2014 23:22 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jak odczytać giermka buław jako stosunek do drugiej osoby??? Nie mam pomysłu, jak to ugryźć. W pytaniu co on/ ona o tobie myśli i sądzi, wychodzi ta karta.

PostZamieszczono: 22 lut 2014 10:35 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Myśli pozytywnie, jest aktywnie zaangażowany, może bez głębszych przemyśleń, bierze, jak leci, z dobrodziejstwem inwentarza, może dlatego.

PostZamieszczono: 16 mar 2014 14:25 
Nowicjusz

W moich rozkładach najczęściej pokazuje młodego blondyna z jasnymi oczami. Zazwyczaj jest to osoba energiczna, która nie może usiedzieć na miejscu. Często też pojawia się jako osoba przynosząca jakieś wiadomości.

PostZamieszczono: 17 mar 2014 11:11 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Jak pytałam się jak ktoś kogoś ocenia i wyszedł giermek buław to ocenianie osoby jako nieprzewidywalnej, którą należy w jakiś sposób przytemperować.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]