Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 XII Wisielec : WIELKIE ARKANA - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: XII Wisielec
PostZamieszczono: 31 sty 2012 19:46 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Tydzień temu dostałam wiadomośc ze mojego brata zabrała karetka do szpitala z podejrzeniem zawału. Szybciutko potasowałam karty i zapytałam o stan zdrowia.
pokazała się karta transformacji, 2/ Wisielec oraz sąd ostateczny.
i wiedział już ze brat jest w ciężkim stanie wisielec mówił mi o chorobie krązeniowej
a karta sądu pocieszyłą ze wyjdzie z tego. Był zawał serca--i płuca. Barbara

PostZamieszczono: 31 sty 2012 22:34 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Karta Wisielca u mnie pokazała śmierć przez powieszenie, oczywiście ja jej nie odczytałam jako śmierć tylko jako połamanie nóg w wypadku po pijaku, były tam jeszcze inne karty ale chodzi o to że po tym wypadku groziło osobie więzienie bo była ofiara wypadku, facet psychicznie nie wytrzymał i się powiesił, jak już wcześniej napisano wisielec oznacza wszelkie używki i ten pan od nich nie stronił, także alkohol i leki psychotropowe były na porządku dziennym. A pytanie było klientki co ją czeka jeszcze z mężem.

PostZamieszczono: 01 lut 2012 11:42 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Odnosnie Wisielca to tez mialam bardzo podobny przypadek do tego, ktory opisala Iwona. Mezczyzna po rozstaniu z kobieta nie mogl dojsc do siebie; zaczal brac leki uspakajajace , ktore laczyl niestety z roznego rodzaju "dopalaczami".Tragiczny koniec -smierc przez powieszenie. Niestety tak to czasem bywa, ze mamy do czynienia z b.trudnymi interpretacjami zwlaszcza,gdy brak kart "ratujacych" :smutno:

PostZamieszczono: 23 maja 2012 11:18 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

U Crowleya Wisielec to jogin stojacy na glowie, czlowiek oswiecony. :) Zostal niejako przymuszony do zawrocenia ze swojej dotychczasowej drogi zyciowej i nie mial innego wyjscia, jak tylko szukanie oswiecenia.

Obrazek

Jego sceptycyzm wobec innych prowadzi do nakladania na samego siebie ciaglych egzaminow, ktorych wynik nie zawsze jest zadowalajacy. Jednak to tylko czesc tego, co przedstawia soba Wisielec. W pierwszej kolejnosci Wisielec symbolizuje bardzo niezalezego czlowieka. Bardzo rzadko pozwala on wplywac na siebie lub swoje zdanie innym ludziom i kroczy wlasna droga. Nie zawsze spotyka sie to ze zrozumieniem innych, ktorzy uwazaja czesto, ze Wisielec powinien byc bardziej skory do kompromisow i elastyczny. Poniewaz tego nie czyni wskazuje to na niezalezna i niekonwencjonalna osobowosc.

Wisielec moze rowniez oznaczac osoby pracujace w wolnych zawodach, jak np. aktor czy projektant lub terapeuta, uzdrawiacz czy psycholog. Wisielec umie doceniac jakosc chwili, w ktorej aktualnie sie znajduje i tym samym staje sie biegunem rownowazacym w kregu ludzi, wsrod ktorych sie obraca.

PostZamieszczono: 03 sie 2012 08:14 
Nowicjusz

może też wskazywać na czas urlopu - lenistwo nicnierobienie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2