Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 IV Cesarz : WIELKIE ARKANA - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Cesarz
PostZamieszczono: 16 gru 2009 10:37 
Hurra, mogę prosić o interpretację!

no kobietki....wychodzi na to,ze bylam cesarzowa ,ktora po slubie i urodzeniu 3 dzieci zmienila sie w kaplanke ,by po dosc dlugim czasie jak feniks z popiolow znow odrodzic sie jako cesarzowa .....z podwojna moca :)

PostZamieszczono: 13 maja 2012 21:19 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Dla mnie IV Cesarz w uczuciach to jakaś taka... nieruchawość :P Czyli: kroku nie zrobię, nikt też do mnie nie podejdzie. Kiedy ta karta pojawia się w rozkładach w kwestii uczuć, mam problem z interpretacją, zwłaszcza, jeśli nie pokaże się w odpowiednim kontekście, ale jako ogół doświadczeń, zdarzeń bądź emocji w tej sferze.

PostZamieszczono: 14 maja 2012 19:46 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Czy ja wiem, czy nieruchawość... :P
A to nie jest tak, że IV Cesarz w kwestii uczuć wskazuje na silną dominację w związku jednej z osób? Jakąś taką schematyczność, "zrób mi kotleta kobieto", tak ma być i nikt mi nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne? :DD
Może wskazuje na osobę, która "nosi spodnie" w związku, kogoś, dla kogo dom jest ważniejszy, jak wygląda, co ludzie mówią, może lepiej pomóc sąsiadowi niż rodzinie?

Nie wiem, może się zagalopowałem. Ale ta nieruchawość z pewnością mogłaby być następstwem dominacji IV Cesarza. :DD
Mógłby ktoś nas uświadomić, jak to jest?

PostZamieszczono: 15 maja 2012 15:39 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Nie jestem tu od uświadamiania bo od tego na pewno są inni, łącznie z Kingą :usmiechniety: Cesarz w uczuciach ? Chyba osoba ojcowska w uczuciach, taka, która traktuje nas po ojcowsku, ktoś taki opiekuńczy . Ma się rozumieć, że chodzi o te dobre aspekty tego uczucia do innych. Może też to być ktoś, który "przeszedł już swoje w uczuciach" i takim przez to stał się.
Może też to być pewna nadopiekuńczość, która, jak wiadomo nie jest zdrowa dla drugiej osoby tak naprawdę. Ale już ta cecha dotyczyłaby cieni Arkanu IV.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 16 maja 2012 08:44 
Administrator
Awatar użytkownika

Ehwaz, racja, tak właśnie to wygląda. Cesarz rządzi, z nim się nie dyskutuje. :D Cesarz w związku określa zasady współpracy i one mają być ściśle przestrzegane. Demokracji to też u niego w relacjach nie uświadczymy.

Siedem, opiekuńczy jest jak najbardziej: może nie głaszcze po głowie, ale zapewnia bezpieczeństwo pod każdym względem.
Co do nadopiekuńczości, to jak najbardziej, tyle że ta nadopiekuńczość nie jest wyrażana emocjami. Nadopiekuńczy Cesarz dba o bliskich w ten sposób, że na przykład chroni ich przed "złym światem", co sprowadza się do zachowań a la nadzorca więzienia. Taki pan nie pozwoli o tak swojej kobiecie wyjść na kawę z koleżanką, to bardziej przypomina udzielenie przepustki. :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2