Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 II Kapłanka : WIELKIE ARKANA - Page 4

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: II Kapłanka
PostZamieszczono: 26 maja 2012 16:29 
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Tarotka pisze:
beatrycze pisze:
a jeśli chodzi o inne kwestie jak odczytać Kapłankę, która wyrosła na odpowiedź czy dostanę tę pracę. Karta raczej nie mówi o materialnym bogactwie. W konkretnej sprawie pracę "niby" dostałam,(jednak zero konkretów i strasznie chaotyczny szef).
W zasadzie co oznacza karta w pytaniach o sprawy finansowe?
pozdrawiam :)

Beatrycze, a mogłabyś wrzucić ten rozkład do szkółki? Bardzo jestem ciekawa co Ci wyszło, oczywiście nie ze wścibstwa, chciałabym zobaczyć, jakie karty były obok Kapłanki ;)

Ja już wspomniałam, ze w wielu sytuacjach karta Kapłanki, dla mnie (na razie ;)) oznacza, ze na sprawę potrzeba czasu. W tych przypadkach kiedy o czasie wypowiada się kapłanka, czas jest naszym sprzymierzeńcem, sprawa o którą pytamy dojrzewa i nie powinniśmy tego poganiać. Ale trudno stwierdzić bez wglądy w karty znajdujące się w towarzystwie Kapłanki ;)

Kaplanka w kwestiach zawodowych oznacza albo to, ze mamy do czynienia z zawodem o podobnej tematyce, jakiej odpowiada ta karta, czyli wszystko to, co ma zwiazek z intuicja, uzdrawianiem, nauczaniem itp. albo oznacza, ze w kwestii decyzji zawodowych powinnismy wykazac sie otwartoscia i cierpliwoscia a takze okazac zaufanie swojemu wewnetrznemu glosowi (jako, ze ta karta rowniez oznacza bycie prowadzonym). Powinnismy byc otwarci na nowe impulsy i pomysly, a takze w kontekscie naszych decyzji zawodowych zwazac rowniez na okolicznosci zewnetrzne.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4