Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Do Administratora : WIELKIE ARKANA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do Administratora
PostZamieszczono: 09 kwie 2016 18:54 
Rozglądam się

Witam mam reklamę na stronie jest na tyle duża że nie mogę wszystkiego czytać i pisać, reklama przysłania , nie mogłam nawet do administratora wysłać tej wiadomości, ponieważ reklama zakrywa słowo "wyślij" czy można z tym coś zrobić ?
P.S mam nadzieję, że ktoś z administratorów przeczyta wiadomość i zaradzi. Pozdrawiam

Tytuł: Re: Do Administratora
PostZamieszczono: 10 kwie 2016 01:28 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Zainstaluj program do blokowania reklam jak tak. Ad-block, czy jakiś podobny.
Albo pobaw się z zoomowaniem strony, może to pomoże.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 10 kwie 2016 09:36 
Rozglądam się

Witam, żeby odczytać Twoją wiadomość musiałam wejść w "cytowanie" wszystko było pod reklamą, chociaż nie wiem czy to reklama bo przechodzi gruby pasek na całej dł ekranu o szer 3cm, i pisze TAROTNET.PL wszystkie prawa zastrzeżone,wszystkie elementy jak i treści są własnością forum" spróbuje pozbyć się tego i po blokować, może sie uda

PostZamieszczono: 10 kwie 2016 10:26 
Rozglądam się

Witam, żeby odczytać Twoją wiadomość musiałam wejść w "cytowanie" wszystko było pod reklamą, chociaż nie wiem czy to reklama bo przechodzi gruby pasek na całej dł ekranu o szer 3cm, i pisze TAROTNET.PL wszystkie prawa zastrzeżone,wszystkie elementy jak i treści są własnością forum" i na górze są opisy :hpBB © 2007 phpBB3 Group | Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów,phpBB SEO MAM zainstalowany ADBLOCK, i nic nie pomaga : (

PostZamieszczono: 10 kwie 2016 16:34 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Wiem o co chodzi. To musisz zoomem się pobawić. Zmniejszyć, czy zwiększyć w zależności od potrzeby. Nic tu więcej nie wymyśli się jak narazie.
Tak jakoś zrobiło się na forum, nie wiem czemu. Przedtem tego problemu nie było.
Może być tak, że w jednym miejscu na tej samej stronie jeden post będziesz mogła przeczytać w całości, a już drugi nie. Wtedy znowu musisz dopasować sobie widoczność innego posta w całości przez zoomowanie.

Z religią czy bez, dobrzy ludzie będą postępować dobrze, a źli – źle, ale złe postępowanie dobrych ludzi, to zasługa religii
— Steven Weinberg

PostZamieszczono: 10 kwie 2016 21:08 
Rozglądam się

Dzięki za rade , zmniejszyłam zoomen, ledwo co widać, jest lepiej, ale w "moim profilu" jak było tak jest czyli nic nie mogę ustawić-zobaczyć bo wyrazy są na wyrazach ,wszystko nieczytelne , po zmniejszeniu zoomem o tyle jest lepiej , że nie muszę pisać wiadomości w innym dokumencie i dopiero tu skopiować-wkleić, nie wiem, ale myślę, że to wina ustawień strony przez modernizatora, bo u mnie na moim kompie nigdy takiej sytuacji nie miałam , chciałam usunąć konto ale jak już napisałam wyżej, trudno znaleźć- odczytać gdzie i to zrobić : (

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]