Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 VIII Moc lub Siła : WIELKIE ARKANA

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 25 wrz 2009 17:40 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2009 14:12
Posty: 1843
Lokalizacja: Białystok
Arkan VIII jest archetypem Siły.

Obrazek


Oczywiście nie chodzi bynajmniej o tężyznę fizyczną - główną warstwą znaczeniową jaką przekazuje ta karta jest MOC wewnętrzna. Nie przypadkiem w większości talii pojawia się wizerunek delikatnej kobiety lekko zamykającej paszczę lwa. Obraz zawiera w sobie dynamikę, ale jednocześnie nie zauważymy nadludzkiego wysiłku, czy walki na śmierć i życie - to raczej gra jakichś subtelnych sił. Zdecydowanie to Moc Wewnętrzna pozwala pokonać lwa, a nie mięśnie.

Arkan VIII reprezentuje korzystanie z zasobów psychicznej energii, dzięki którym można dokonać niemożliwego. Nad głową kobiety unosi się taki sam znak nieskończoności jaki widzieliśmy u Maga. Oznacza to, że kluczem do tych zasobów jest WOLA. Aby obudzić Wewnętrzną Moc, wystarczy chcieć, to znaczy mieć taką potrzebę jak Mag i czysty zamiar by osiągnąć cel. Czysty zamiar reprezentowała poprzednia karta, VII Rydwan. Pamiętacie? Tam mieliśmy zgodne połączenie pragnienia świadomego (biały sfinks) i nieświadomego (czarny sfinks), które wprawiło powóz w ruch i sprawiło że Bohater zaczął podążać ku celowi. VIII Moc to etap faktycznego osiągania celu, ponieważ teraz już nic nie jest w stanie przeszkodzić. Nawet najbardziej niesprzyjające okoliczności można obłaskawić tak, że będą służyły.

Karta Moc daje bezwzględną zdolność kontrolowania sytuacji. Zdolność ta pochodzi przede wszystkim z wnętrza, nigdzie indziej jej nie ma.
Wyobraźcie sobie na przykład napad. Oto na drobną kobietkę napada wielki zbir i chce jej zrobić krzywdę. Fizycznie ona jest bez szans, ale przez to wcale nie jest przesądzone że musi stać się ofiarą.
Jak to możliwe? Cokolwiek się dzieje na fizycznym planie, najpierw musi mieć zielone światło na planie psychicznym, wewnętrznym. Ta kobietka faktycznie będzie w opałach dopiero wtedy, gdy wejdzie w rolę ofiary, podda się okolicznościom i odegra narzuconą jej rolę. To znaczy zacznie się trząść jak liść, płakać, krzyczeć, prosić o łaskę, błagać by zostawił ją w spokoju. I o to mu chodzi! Przecież takie zachowanie jest wodą na młyn, oprawca czuje się wtedy panem sytuacji i z reguły staje się jeszcze bardziej agresywny.
Jeśli nasza kobietka absolutnie nie wejdzie w rolę ofiary, zachowa zimną krew, zareaguje spokojnie i rzeczowo - jest ogromne prawdopodobieństwo że zbir dosłownie zgłupieje, w ogóle nie będzie w stanie wykonać swojego zamiaru i nikomu nic się nie stanie. Na poziomie nieświadomym po prostu nie zaistnieje relacja kat - ofiara, co z kolei uniemożliwi eskalację wydarzeń i przerwie łańcuch.
To nie jest gdybanie, coś takiego przeżyłam osobiście. :) Później przez kilka lat zastanawiałam się jakimże cudem nawet włos mi z głowy nie spadł, choć byłam w opłakanej sytuacji: przez około 4 godziny zamknięta sam na sam z chamem i troglodytą, który mógł zrobić co chciał... ale pomimo iż próbował, nie zdołał. Skrzywdził wiele dziewczyn, dlaczego mi się upiekło? Odpowiedzią na ten fenomen był brak pozwolenia na bycie ofiarą - nie dałam się zdominować, nie współpracowałam, robiłam swoje. A miałam tylko jeden cel: wyjść stamtąd w jednym kawałku fizycznie i moralnie. Ani przez chwilę nie dopuszczałam innej opcji, wszystkie działania, myśli i cała wola były na to ukierunkowane.
Niezwykłe, bo fizycznej walki i szarpania się tam było może parę minut (spotkanie z zębami i pazurami wstępnie nieco ostudziło jego zapał), a przez kolejne godziny... rozmawialiśmy. Faktycznie odbywał się wielki psychiczny bój o przejęcie kontroli, działał arkan VIII w czystej postaci. Gdybym na tym poziomie pozwoliła człowiekowi wygrać, dała się sterroryzować, zaczęła bać, uległa... :? Jeden fałszywy krok i niechybnie podzieliłabym los tych innych dziewczyn. A tak, no cóż on mógł biedaczyna? W końcu dał sobie spokój, otworzył drzwi.


Znaczeniowo karta Moc nie musi wcale oznaczać że znajdziemy się w wielkich opałach. :) Przytoczyłam tę historię, aby stało się jasne o jakiej niesamowitej sile mowa. W rozkładach arkan VIII oznacza po prostu ogromny potencjał skuteczności, siłę woli, determinację i odwagę, dzięki którym osiągnięcie dowolnego celu jest kwestią czasu.
Nie muszę chyba dodawać, że jest to bardzo, bardzo mocna karta.

_________________
http://www.kingacichocka.pl/blog/
:milo_mi:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 25 wrz 2009 23:27 
Offline
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2009 03:38
Posty: 103
Jak dla mnie hasłem określającym tą kartę jest "Siła Spokoju" i bardzo często używam tego sformułowania gdy przedstawiam komuś interpretację rozkładu, w którym ona się znajduje.

Ciemną stroną Mocy (powiało Gwiezdnymi Wojnami :lol: ) jest manipulacja. Ktoś bardzo świadomie wpływa na daną sytuację, kłamie bez mrugnięcia okiem lub przekazuje informacje w taki sposób aby wywołać określony efekt (często pomija istotne fakty).

Jak napisała Kinga - z Siłą nie ma żartów niezależnie od tego czy jest nam ona przychylna czy miesza nam szyki.

Pozdrawiam

_________________


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 26 wrz 2009 08:54 
Z manipulacją mamy do czynienia przy negatywnym Magu, czym w takim razie różni się manipulacja Maga i Siły?


Na górę
  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 26 wrz 2009 13:07 
Offline
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2009 03:38
Posty: 103
Manipulacje Maga są impulsywne, "gwałtowne", spontaniczne i stosunkowe łatwe do wykrycia - są bardziej jasne i widoczne. Na ogół manipuluje faktami i informacjami, które zaistniały. Mag zapomni wspomnieć o "drobnym szczególe", pewne zdarzenia przedstawi bardziej dramtaycznie niż powinien i zbagatelizuje poważne przeszkody.

Natomiast machinacje Siły są bardziej subtelne - często wydaje się, że to ofiara jest katem, ale tak na prawdę to teoretycznie słabsza kobieta kontroluje groźnego lwa. Moc aktywnie wpływa na obrót wydarzeń z wielką rozwagą bez "fałszywych ruchów". Siła spojrzy na daną sytuację i "wprowadzi drobne poprawki" w rzeczywistości, które potem odbiją się gromkim echem w dokładnie taki sposób o jakim myślała. Np. jeśli pan X spotka się z panią Y w restauracji to widząca to negatywna Moc przekaże drugiej połówce jednej z tych osób, że pan X i pani Y siedzieli bardzo blisko siebie i dziwnie patrzyli sobie w oczy. Nic nie powie wprost, ale skłoni do myślenia i stopniowo będzie przekazywać coraz bardziej zakrzywiony obraz rzeczywistości w miarę tego jak osoba, której przekazuje te ciekawostki będzie traciła zaufanie do pana X czy pani Y.

Pozdrawiam

_________________


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 26 wrz 2009 14:31 
Offline
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2009 03:03
Posty: 24
Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo - kropla drąży skałę, nie siłą, lecz częstym padaniem.

Tak mi się skojarzyło....kobieca delikatność zderzona z lwem...a jednak szalenie skuteczna, dzięki wytrwałości i wiarze w sukces przede wszystkim.

_________________
"Follow your bliss and doors will open where there were no doors before..."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 27 wrz 2009 14:25 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 kwie 2009 14:12
Posty: 1843
Lokalizacja: Białystok
Słusznie. Moc z reguły działa przez długi czas, często w bardzo subtelny sposób, natomiast Mag jest krótkodystansowcem, u niego wszystko odbywa się pod wpływem impulsu. Zasadą Mocy nie są w ogóle zrywy i porywy, tylko wytrwałe i uparte dążenie do celu.
Oczywiście Moc (i numerologiczna Ósemka) jest o niebo skuteczniejsza od Maga. Mag chwyta się czegoś, bo nagle ma taką a nie inną ochotę, ale jego zapał może zaraz minąć i zajmie się czymś innym. Moc nigdy nie rezygnuje, działa tak długo aż dopnie swego.
Jeśli chodzi o manipulację, to oczywiście manipulacja arkanu VIII jest dużo bardziej groźna od manipulacji I, bo może to być wpływ nie tylko totalny, ale i przede wszystkim długotrwały. Mag potrafi człowieka zmanipulować tylko na krótką chwilę, natomiast Moc będzie "trzymała za łeb" już na amen. :lol:
Jedynka ma zadatki co najwyżej na drobnego kombinatora, natomiast Ósemka jest potencjalnym szefem mafii.
Poczytajcie charakterystykę Ósemki - Mag to przy Mocy mały pikuś.

"Wibracja Ósemki jest z pewnością najpotężniejszą spośród wszystkich Wibracji. Charakteryzuje ją niezwykła siła, przebojowość, odwaga, bojowość, ambicja, pewność siebie, pracowitość, lecz również agresja, napastliwość, nieobliczalność i zuchwałość. To typowi przywódcy, władcy, ludzie czynu.
Posiadają bardzo silną osobowość, która imponuje innym i jest siłą napędową wielu projektów oraz istotnych wydarzeń w dziejach ludzkości. Ósemka ze wszystkimi zaletami jest zdecydowanie skazana na sukces w każdej dziedzinie. Władza, pieniądze, sukces, sława to owoce często okupione niezwykle ciężką pracą. Wytrwałość, ryzyko, zdyscyplinowanie, aktywność umysłowa i fizyczna są dla Ósemki zupełnie naturalne.
To, co dla innych wibracji jest niemożliwe do osiągnięcia, Ósemka zdobywa dzięki swej przywódczej naturze. Zawziętość i upór musi mieć jednak swoje granice, aby nie doprowadziły do próby osiągania celów za wszelką cenę. Wówczas Ósemka może stracić zdrowy rozsądek i stać się fanatykiem złych przekonań. A jako że jest bardzo silną osobowością, zajmuje zazwyczaj odpowiedzialne stanowiska, jej działania mogą być przyczyną bólu i cierpienia innych oraz katastrof na dużą skalę.
W sferze finansowej Ósemki są wciąż niezaspokojone. Ich apetyt rośnie w miarę jedzenia, co powoduje ciągły niedosyt i frustracje. Należy uważać na ten aspekt życia, gdyż przy nadmiernych ambicjach nietrudno o porażkę. Ósemka powinna zrozumieć, że pieniądze są tylko środkiem do celu, a nie celem samym w sobie. Jeżeli przyswoi tę lekcję, będzie w stanie zapanować nad swoimi nadmiernymi potrzebami, które mogą ją zaprowadzić w ślepy zaułek.
Wibracja Ósemki na ogół daje swoim podopiecznym ogromną odporność na porażki życiowe oraz umiejętność panowania nad swoimi emocjami. Jednak ta potężna siła, jaką dysponuje może być również niszczycielska. Należy więc, w pierwszym rzędzie, nauczyć się panowania nad silnymi emocjami, aby nie stały się one największym wrogiem samych zainteresowanych.
Niewątpliwie zaletą Ósemki jest umiejętność zachowania "zimnej krwi" w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
Szukają zazwyczaj towarzystwa osób honorowych, szanowanych przez otoczenie, prawych, o nienagannych manierach i nieskazitelnej reputacji. W obcowaniu z takimi ludźmi potrafią być niezwykle mili, uprzejmi i wielkoduszni. W przypadku, gdy trafią na kogoś, według ich kryteriów, mniej godnego szacunku, mogą być nieprzyjemni i pozbawieni taktu.
Bardzo ważne dla tej Wibracji jest odnalezienie się w dziedzinie, która pozwoli na wykorzystanie w pełni zdolności przywódczych i siły charakteru. W przeciwnym razie te cechy mogą szukać ujścia w innych kontaktach z ludźmi np. w obcowaniu z najbliższymi. Szacunek, jakiego Ósemka oczekuje, może zamienić się w potrzebę władczości i despotyzmu. Wówczas stanie się partnerem trudnym i nie znoszącym sprzeciwu. Nie rokuje to dobrze żadnemu związkowi ani innej relacji międzyludzkiej."


Warto dodać, że przecież Ósemka to dwie Czwórki, a więc mamy tu potencjał IV Cesarza pomnożony razy dwa. :roll:
Arkan VIII jeśli nie osiągnie celu delikatnie i grzecznie - weźmie go szturmem, na siłę.

_________________
http://www.kingacichocka.pl/blog/
:milo_mi:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Mój DEBIUT "karta MOC"
PostZamieszczono: 04 sie 2010 13:48 
Offline
Nowicjusz

Rejestracja: 03 sie 2010 07:16
Posty: 1
Witam Wszystkich :D
Właściwie, zalogowałam się dwa dni temu i do tej pory analizowałam treść zawartą na tym forum. Od dawien dawna poszukuję swojej drogi i te poszukiwanie zaprowadziły mnie do Was i do Tarota. Wczoraj po prostu musiałam mieć te karty i zjeździłam pół miasta by je kupić. I mam je!!!!!! Postawiłam sobie rozkład „krzyż celtycki” i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu Karty nie myliły się. W prawdzie korzystałam z ściąg które wydrukowałam z różnych stron w Internecie lecz muszę przyznać, że czuję tą formę komunikacji samej ze sobą i cieszę się, że zaczęłam przygodę z Tarotem ponieważ traktuję go jako środek pomocniczy do wglądu do swej podświadomości i drogi do harmonii z całością mi nie znaną lecz odczuwalną. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą odnajdę pasję i radość pomocy innym. Moja kartą życia jest karta XI MOCY dlatego o niej chciałabym napisać, wg zasad panujących na tym forum. Karta Mocy przedstawia młodą osobę (mężczyznę lub kobietę) ujarzmiającą lwa. Czasem przedstawiana jest postać gładząca dzikie zwierzę po głowie. W wersji uproszczonej na karcie widoczny jest Herakles walczący z lwem nemejskim. siła, energia, aktywność fizyczna i duchowa, walka z przeciwnościami, równowaga, opanowanie, zwycięstwo, pewność siebie, poskromienie złych pasji i instynktów, pracowitość, wytrwałość, odróżnianie prawdy od kłamstwa, praca fizyczna, sport, chęć posiadania dzieci. Moc, znana także jako Siła. Czasem kojarzona z postacią Herkulesa. Ja czuję tą kartę jako moc prawdy, wyższego dobra, sił czystych miłości przebaczenia i wyrozumiałości, która to potrafi poskromić zło a wydobyć dobro z każdej istoty./b][/b][/size][/siz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 20 lis 2010 14:39 
Offline
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2010 22:09
Posty: 815
Lokalizacja: Kraków
W Tarocie jest chyba jedną z kart, która reprezentuje energię seksualną. W wydaniu żeńskim obok Cesarzowej oraz Maga i Cesarza w wydaniu męskim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 06 gru 2010 11:14 
Offline
Rozmowny Użytkownik

Rejestracja: 29 lis 2009 00:25
Posty: 125
Maralee pisze:
W Tarocie jest chyba jedną z kart, która reprezentuje energię seksualną. W wydaniu żeńskim obok Cesarzowej oraz Maga i Cesarza w wydaniu męskim.


jeśli chodzi o energię seksulaną to dla mnie żeńską będzie oczywiście Moc VIII, a męską Słońce XIX.
Cesarzowa i Cesarz oczywiscie też w pewnym stopniu, ale te dwie przede wszystkim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 15 sty 2012 00:47 
Offline
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2010 22:09
Posty: 815
Lokalizacja: Kraków
A co jeżeli Moc pokazuje się jako rezultat w sprawie, która zależy od okoliczności zewnętrznych, a nie samego zainteresowanego? Na przykład: czy w tym roku znajdę odpowiednie mieszkanie na wynajem, itp. Ja myślę, że Moc jest zawsze (chyba, że mówimy o znaczeniu odwróconym) kartą pozytywów i w przypadku tego pytania również. Ale sytuacja ta niezbyt komponuje mi się z ogólnym znaczeniem karty.

Dla doprecyzowania: chodzi mi głównie o rezultaty płynące z zewnątrz, profity, których osiągnięcie nie zależy całkowicie od nas samych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 23 kwie 2012 14:59 
Offline
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2010 17:40
Posty: 216
Maralee pisze:
A co jeżeli Moc pokazuje się jako rezultat w sprawie, która zależy od okoliczności zewnętrznych, a nie samego zainteresowanego? Na przykład: czy w tym roku znajdę odpowiednie mieszkanie na wynajem, itp.


Jako odpowiedż będzie że trzeba się zmierzyć z tym zadaniem, wziąć do działania , poszukać , pobiegać za mieszkaniem a wtedy osiągniesz sukces, samo z siebie nic się nie zrobi nie zadziała, ta karta pokazuje zmierzenie z problemem który przyniesie sukces-tak ja to widzę i rozumiem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 26 lis 2012 18:22 
Offline
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2011 13:37
Posty: 101
Lokalizacja: Warszawa
Wczoraj MOC pojawiła mi się w rokładzie na pozycji "Ingerencja Bogów czyli zdarzenia,których się nie spodziewamy"; a pyt. dotyczyło świeżej znajomości damsko-męskiej. Stawiam tu na zaangażowanie dwojga ludzi, namiętność i doświadczenia erotyczne. Przy czym 1-sza karta rozkładu to Ksieżyc a ostatnia Kochankowie. Kobieta uważa, że absolutnie ten człowiek nie jest dla niej, że jest z innej bajki itp.(?) Jakoś nie mogę wykrzesać nic negatywnego z tej Mocy.

_________________
[color=#400080]"Żaden system wróżebny nie jest wyrocznią - choć nie jest powiedziane, ze być nią nie może - wiadomo tylko, że od Ciebie zależy czy będziesz grał w życiu rolę błazna czy króla"[/color]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 30 cze 2013 14:37 
Offline
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2010 22:09
Posty: 815
Lokalizacja: Kraków
Maralee pisze:
A co jeżeli Moc pokazuje się jako rezultat w sprawie, która zależy od okoliczności zewnętrznych, a nie samego zainteresowanego? Na przykład: czy w tym roku znajdę odpowiednie mieszkanie na wynajem, itp.
Wracam do tego, bo ciągle mnie ten temat zastanawia. Ciągle czytam o tym, jaką to Moc nie jest silna kartą, silną siłą, która pochodzi z wewnątrz. Ale co, jeżeli chodzi o sprawy j/w, czyli losowe - znalezienie mieszkania, pracy, zarobienie pieniędzy, miłość? To tylko po części sprawy, którym możemy nadać obrót własną siłą woli, liczy się przecież także przypadek. Jak w takich razach traktować kartę Mocy?

Kiedyś faktycznie Moc wypadła mi na to, czy znajdę mieszkanie. "Znalazłam" - przekonałam znajomego, żeby pozwolił mi wynajmować pokój obok jego, w mieszkaniu, który sam wynajmuje. Początkowo nie chciał się zgodzić, ale jakoś przekonałam nieszczęśliwego. Obawiał się strasznie, że będzie nam się źle mieszkać (złe doświadczenia z poprzednimi lokatorami). Przyjął mnie jednak i teraz mieszka nam się świetnie. Z tym, że tutaj moja perswazja (Moc) nie miała nic do rzeczy - przyjął mnie, bo nie chciał, żebym zamieszkała na ulicy :P czyli sam był trochę pod presją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 30 cze 2013 15:15 
Offline
Wszędzie mnie pełno!

Rejestracja: 15 wrz 2012 08:15
Posty: 231
Dla mnie Karta Moc p.p - zawsze jest Kartą pozytywną i odpowiada pozytywnie na zadane pytanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 04 lip 2013 00:38 
Offline
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2010 22:09
Posty: 815
Lokalizacja: Kraków
Rozumiem EQ, dzięki za odpowiedź. Tylko jak ma się do tych pozytywnych, zewnętrznych okoliczności moc wewnętrzna? Bo chyba o nią chodzi w karcie przede wszystkim. Hmm...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 04 lip 2013 04:04 
Offline
Wszędzie mnie pełno!

Rejestracja: 15 wrz 2012 08:15
Posty: 231
:poranek: Odpowiedź ( interpretacja ) danej karty ( zestawu kart ) - zależy od konkretnego zadanego pytania ( plus intuicja )
Moc :
p.p: Władza, dyscyplina, wytrzymałość. Odwaga, mądrość - wiedza, żądza - namiętność, wewnętrzna siła.
Zwierzęta, natura, panowanie nad zwierzęcymi instynktami.
Aktywność fizyczna, zwycięstwo, siła fizyczna i psychiczna, energia. Siła woli, uprawianie sportu, zwycięstwo, sukces, nagroda. Dyscyplina wewnętrzna.
Sportowiec, człowiek, który pracuje fizycznie.
Ktoś dążący swoim wysiłkiem do celu.
„Niech moc będzie z Tobą”.
:hej:
EQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 04 lip 2013 10:51 
Offline
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2010 17:40
Posty: 216
Moc jest kartą aktywności, pokonywania trudności,
i to od nas zależy czy będzie realizować się pozytywnie, czy negatywnie .
w naszym wnętrzu należy zapanować nad naszymi słabościami, wydobyć siłę która drzemię w każdym z nas, zapanować nad własnymi słabościami.
tak rozumiem kartę Moc :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 05 lip 2013 20:44 
Offline
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2010 22:09
Posty: 815
Lokalizacja: Kraków
Ok, tylko cały czas próbuję dociec co z rzeczami, które nie są od nas zależne :) EQ twierdzi, że Siła tak czy siak to pozytywna odpowiedź, mam nadzieję :) Ale z drugiej strony przychodzi mi na myśl też druga strona medalu, mianowicie:
"na zewnątrz beznadziejnie, ale dzięki temu, wewnątrz MOC!"

A to już dla rezultatów zewnętrznych średnio pozytywne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 15 sie 2013 12:48 
Offline
Hurra, mogę prosić o interpretację!

Rejestracja: 15 sie 2013 10:50
Posty: 16
karta mocy może mówić o miłość


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: VIII Moc lub Siła
PostZamieszczono: 15 sie 2013 14:34 
Offline
Rozmowny Użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 maja 2012 10:29
Posty: 135
XI Pasja - jako karta osobista 11

Słowa kluczowe: Lew, namiętność i kreatywność, siła i moc


Karta Pasja przyporządkowana jest znakowi Lwa. Mówi ona o sile i mocy, a także o namiętnościach i talentach. Ludzie z tą kartą są fizycznie silni. Na poziomie umysłu, duszy, są pełni mocy. Kochają wręcz życie.


Ich talenty zazwyczaj przynoszą im sukces. Z tą samą pasją mogą wykonywać zawód bankiera, jak też nauczyciela. Cokolwiek robią, robią to calymi sobą, ze skóra i włosami, nienawidzą połowiczności i niedokończonych spraw. To oni są namiętnymi kochankami w tarocie. Żyjąc w tu i teraz potrafią całkowicie rozkoszować się chwilą obecną.


Ludzie z tą kartą są często fanatykami prawdy i całe życie poszukują swojej wewnętrznej równowagi. Zależnie od sytuacji życiowych mają skłonności do ekstremalnych zachowań. Jednak ich siła i pasja nawet w najtrudniejszych warunkach pozwalają im odnaleść wyjście z każdej sytuacji i kroczyć obraną przez siebie drogą.


Zrodlo:http://alrauneundcrowleystarot.blogspot.de/2012/07/xi-pasja-jako-karta-osobista-11-slowa.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: mieszkania w warszawie rynek pierwotny
PostZamieszczono: 07 lip 2016 15:39 
Offline
Stały Bywalec

Rejestracja: 26 kwie 2016 09:42
Posty: 28
linki

http://www.saassystem.pl/profit-osiedla/


mieszkania na sprzedaż wrocław krzyki
ogłoszenia mieszkania na sprzedaż
ceny nowych mieszkań
mieszkania deweloperskie trĂłjmiasto
mieszkania warszawa sprzedaż bezpośrednio
tanie mieszkania trĂłjmiasto
mieszkania nowe gdynia
sprzedaż nieruchomości
nowe mieszkania ursus
mieszkania na sprzedaĹĽ rzeszĂłw
developer wola
mieszkania deweloperskie
nowe mieszkania białystok
inwestycje w trójmieście
bezpośrednio nieruchomości
olsztyn mieszkania na sprzedaĹĽ
oferta kupna nieruchomości
bezpłatne ogłoszenia nieruchomości
polnord
mieszkania radom
mieszkania białystok
mieszkania nowe krakow
nowe mieszkania warszawa ursynĂłw
mieszkania na sprzedaĹĽ tablica
gdańsk mieszkania na sprzedaż
mieszkania krakĂłw nowe
mieszkania do kupienia warszawa
mieszkanie wynajęcia
inwestycje trĂłjmiasto
ogłoszenia mieszkania wynajem
sopot mieszkania na sprzedaĹĽ
nieruchomości częstochowa
nieruchomości warszawa
nowe mieszkania olsztyn
mieszkania bezczynszowe warszawa
tanie mieszkania wrocław
nowe inwestycje trĂłjmiasto
mieszkania bemowo
mieszkania rynek pierwotny warszawa
mieszkania radom nowe
nowe mieszkania warszawa
nowe mieszkania ursynĂłw
warszawa nowe mieszkania
wynajem
nieruchomości w warszawie
na sprzedaĹĽ
bydgoszcz nowe mieszkania
mieszkania warszawa sprzedaĹĽ
mieszkania w poznaniu na sprzedaĹĽ
strony z wynajmem mieszkań


http://koty.bydgoszcz.pl/tanie-nowe-mieszkania/

_________________
nowe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


cron
Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group | Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów
 
phpBB SEO