Czy potrzebne są jakieś specjalne przygotowania do wróżenia?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

Zdecydowanie tak. Najważniejszą rzeczą, niezależnie od tego czy sami pracujemy z kartami, czy też przyjmujemy klienta, jest SPOKÓJ!

Miejsce i czas w którym pracujesz z kartami powienien zapewnić Ci możliwość skupienia się, zagłębienia w siebie w celu poszukania odpowiedzi…trudno jest to osiągnąć przy włączonym telewizorze, jak sąsiad organizuje prywatke na górze czy co chwilę ktoś wchodzi do pokoju w którym pracujesz.

Jeśli przyjmujesz klientów, to musisz mu również zapewnić dyskrecję i intymność. Często na kartach ludzie mówią o rzeczach, do których przy nawet najbliższej sobie osobie nigdy by się nie przyznali. Albo czasem Ty musisz coś takiego powiedzieć, co jest tylko dla tej osoby. Uszanuj prywatność drugiej osoby, która obdarzyła Cię na tyle zaufaniem, żeby przyjść do Ciebie i się przed Tobą otworzyć. Miej to na uwadze zwłaszcza, jeśli dasz się namówić na „wróżenie” na jakiejś imprezie, andrzejkach czy na sylwestra…

Dobrze jest też za każdym razem kiedy siadasz do kart zapalić świecę (najlepiej zieloną, ale każda, może poza czerwoną i czarną się nada). Płomień świecy nadaje specjalny klimat temu miejscu, oczyszcza aurę, pozwala się skupić, działa również ochronnie. Jeśli przyjmujesz klienta, po jego wyjściu zostaw świecę płonącą święce przez kilka minut, tak aby oczyściła miejsce z energii klienta.

Jeśli jesteś osobą wierzącą, to przed rozłożeniem kart skontaktuj się z Siłą Wyższą (Bogiem, Twoim Nauczycielem, Przewodnikiem Duchowym, Aniołem Stróżem, Duchem Opiekuńczym, Boginią, Bóstwem z którym masz najbliższy i osobisty kontakt) i poproś tą Energię o pomoc podczas wróżenia, o jak najlepsze rozumienie tego, co Tarot będzie Ci mówił. Nie zapomiajmy o tym, że słowo „dywinacja” pochodzi od angielskiego „divine” czyli „Boski”

Warto mieć specjalną serwetke, obrus, na którym rozkłada się karty. Dzięki temu karty mniej się zabrudzą zarówno fizycznie jak i energetycznie, nawet jeśli będziesz rozkładać karty w innym niż zazwyczaj miejscu. Poza tym dzięki temu stworzysz specjalną, magiczną, świętą przestrzeń….

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...