Cesarzowa

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...

 

Kiedy kobieta tworzy nowe rzeczy jej natura matki wychodzi na jaw. Cały twórczy proces jest wtedy analogią ciąży. Najpierw gdzieś w głębi niej pojawia się wizja, uczucie, z początku bardzo niejasne… pomysł zaczyna dojrzewać. To tzw. okres ?ciąży emocjonalnej albo decyzyjnej? – bez wątpienia charakterystyczny dla Kapłanki. A za jakiś czas kobieta po prostu wie, że już jest gotowa by wcielić go w życie i działać – zaczyna się faza należąca do Cesarzowej. Cesarzowa jest miłością zmysłową ? Kapłanka była miłością duchową. Czy czujesz różnicę? Mam nadzieję, że w związku z tym nigdy nie przypiszesz ciąży Pani Kapłance, nie powiesz (o tempora, o mores!) że to czyjaś kochanka.  Cesarzowa symbolizuje dojrzałość płciową, ale także dobrobyt, umiłowanie piękna w jego fizycznej postaci i wszystkiego co sprawia przyjemność. Może to być kontakt z naturą, dobre jedzenie, modne ubrania, muzyka, twórczość. Warto powiedzieć, że jeśli jakaś karta może reprezentować pop kulturę, to z pewnością będzie nią właśnie Cesarzowa.

Negatywną manifestacją Arkanu III są wszelkie formy przesady w zaspokajaniu fizycznych potrzeb, lenistwo. Cesarzowa (i numerologiczna 3) patronuje osobom, które lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie, są obdarzone magnetyzmem, muszą być w centrum zainteresowania. W rozkładzie będzie więc najczęściej wskazywać na kobietę pewną siebie, atrakcyjną, zadbaną.

SŁOWA KLUCZE:

+ piękno, zapowiedź sukcesu, przyjemność, seks, miłość zmysłowa, powodzenie, dostatek, uznanie w oczach innych ludzi, samozadowolenie, twórczość, młoda matka, żona lub szefowa, dbanie o siebie i swój wygląd, rozkwit

– brak gustu, jałowość, otyłość, życie na kredyt, narcyzm, robienie wokół siebie zamieszania za wszelką cenę, rozwiązłość, wulgarność, brak umiaru, życie przyjemnościami, wygodnictwo, brak mobilizacji, roszczeniowa postawa

 

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...